Садовий центр - розсадник

Про нас

Садовий центр “EUROPLANTS” – це компанія, яка вже не один рік вирощує декоративні рослини для озеленення Ваших подвір’їв. Все, що ми робимо, - ми робимо виключно для своїх клієнтів. Сайт садового центру “EUROPLANTS” - це каталог, тут Ви зможете знайти всю необхідну інформацію про декоративні кущі та дерева для озеленення.

Компанія “EUROPLANTS” була створена у 2012 році й основним напрямком в роботі цього садового центру є гуртовий та роздрібний продаж рослин, які були вирощені на базі нашого підприємства.У своїй роботі, кожен працівник “EUROPLANTS”, націлений на вирощування тільки якісного продукту, щоби декоративні кущі купити ви змогли безперешкодно. У нас працює і доставка саджанців рослин з провідних розплідників України, Голландії, Польщі, Німеччини, Бельгії та інших країн Європи. Висококваліфіковані фахівці компанії завжди нададуть консультацію з відбору, висаджування і догляду за декоративними деревами та кущами.

Ми пропонуємо Вам декоративні кущі та дерева для озеленення подвір’я. На нашому сайті представлений широкий вибір рослин для відкритого ґрунту, з їх переліком можете ознайомитись у розділі «каталог». Всім своїм клієнтам ми пропонуємо декоративні квітучі кущі, хвойні рослини різних видів і розмірів, в тому числі дорослі саджанці, рослини стрижених форм і бонсаї, листяні та плодові дерева.

Якщо ж Вам потрібен план озеленення прибудинкової території, ми Вам у цьому допоможемо, оскільки наші спеціалісти створюють ландшафтні проекти різної складності, а якщо клієнт забажає, щоби ми втілили у життя виготовлений проект – ми зробимо і цю роботу. Вишуканий та стильний ландшафтний дизайн у виконанні спеціалістів “EUROPLANTS”до ваших послуг.

Ми пропонуємо й широкий вибір супутніх поварів, а саме: торфи, добрива та засоби захисту рослин провідних виробників України та Європи. “EUROPLANTS”гарантує високу якість товару, оптимальні ціни на декоративні рослини і якісне обслуговування, - це невіддільна частина нашої роботи. Для постійних клієнтів у нас діє система знижок. Запрошуємо відвідати наш садовий центр і Ви гарантовано знайдете те, що Вас зацікавить.

Ми чекаємо на Вас з понеділка по суботу з 9,00 до 19,00, а у неділю з 10,00 до 16,00. Садовий центр “EUROPLANTS” розташований у Чернівцях за адресою: вул. Коломийська, 23а, що знаходиться на трасі Чернівці - Івано-Франківськ, а також ми працюємо і за межами міста за адресою: Новоселицький р-н, с. Магала, вул. Чернівецька, 38г - на трасі Чернівці - Київ.

Наші клієнти

Відгуки

Саша Грибков
Чесно говоря, больше не поеду в этот питомник. По-крайней мере с женой. Мало того, что потратил там все деньги, так как жена не могла успокоиться, так еще и немножко поругались, за чем ей столько всего надо. Но зато сижу сейчас кайфую, на лежаке под кленом))))
Сергей Ткачук
Консультировались в выборе туй и обустройства прилегающей территории дома. Все очень понравилось.
Валерия Волощук
В этом садовом центре europlants приобрели несколько редких сортов ели, также нас проконсультировали как за ними ухаживать. Сравнительно не дорого, толковые консультанты.
Завітайте в наш садовий центр у будь-який зручний для Вас час. Ми завжди Вам раді!
Euro Plants