Садовий центр - розсадник

Ландшафтний дизайн

Враження про помешкання створюється з порогу оселі, а якщо біля вашого будинку чи офісу є подвір’я, воно мусить бути ошатним. Саме зелена зона слугуватиме обкладинкою для гостей або клієнтів і для того, щоби вони дійшли до змісту з позитивними враженнями, варто попіклуватись про ландшафтний дизайн, який залежить від ваших вимог та фінансової спроможності.

Гарним доповненням загального образу будівельного комплексу стане ландшафтний дизайн подвір’я. Він може бути виконаний як в класичному стилі, так і за певною тематикою. Якщо говорити про класику ландшафтного озеленення, то це прямі, симетричні лінії, вимощені доріжки, і все це доповнюють фонтани та водойми. В англійському стилі переважає вертикальне озеленення, виткі, багаторічні рослини, акуратні газони. Французький ландшафтний дизайн подвір’я передбачає міні-город, пряні рослини, тут доречно застосувати кілька плодових дерев, а доріжки обрамлені високими бордюрами. Східні стилі містять в собі «сухі» струмки, сади каменів, гравій, великі округлі валуни, також тут присутня асиметрія.

Ландшафтний дизайн малюнки також передбачає, проте вони мають гармонійно доповнювати загальну картину комплексу. Візерунки можуть бути сформовані як із декоративних кущів, так і з іншого матеріалу.Ландшафтний дизайн клумби – кропітка праця, а отже потребує втручання професіоналів, адже тільки вони зможуть розробити досконалий ландшафтний проект, який доповнить ваш будинок і внесе гармонію в загальну атмосферу.

Ландшафтний дизайн в Чернівцях Ви зможете замовити на нашому сайті. Також тут розміщенні контактні номери телефонів за яким ви отримаєте відповіді на Ваші запитання стосовно впорядкування подвір’я, саду, прибудинкової території. Ми пропонуємо не лише створення проекту, але й великий асортимент декоративних рослин власного виробництва, які розміщенні на нашому сайті. Ландшафтного дизайну фото Ви знайдете в галереї на цьому ресурсі.

Бажаєте бачити навколо себе тільки кращий ландшафтний дизайн, тоді Вам до нас, а наші співробітники точно знають як втілити мрії клієнта у життя.

Завітайте в наш садовий центр у будь-який зручний для Вас час. Ми завжди Вам раді!
+38 (050) 56 999 87

Euro Plants