Садовий центр - розсадник

Хвойні рослини

Сосна Вінтер Голд гірська на штамбі (Pinus mugo Winter Gold Stamb)

Сосна Вінтер Голд гірська на штамбі (Pinus mugo Winter Gold Stamb)

Сосна гірська Вінтер Голд (Pinus mugo Winter Gold) – карликова, чагарникова, повільно зростаюча форма сосни, що досягає після 10 років близько 0,5 м при діаметрі 1 м. Схожа на сорт сосни Офір. Влітку хвоя світло-зеленого кольору, взимку золотисто-жовта, зібрана по дві хвоїнки. Дуже тривалий період – восени, після листопаду і навесні, коли сніг зійде – яскравими сонечком в Вашому саду буде світити гірська сосна Вінтер Голд (Pinus mugo Winter Gold). З настанням холодів акуратний світло-зелений кулька раптом починає перефарбовуватися в яскравий золотисто-коричневий колір, який зберігається протягом всієї зими і додає оптимізму і тепла в сумний пейзаж.

Вимоги до грунту і вологи невисокі. Компактна, морозостійка, стійка до посухи та міських умов – вона стане чудовою прикрасою Вашого саду.

Сосна Винтер Голд горная на штамбе (Pinus mugo Winter Gold Stamb)

Характеристики сосни Вінтер Голд

Опис: Висота до 1,5-2 м, ширина до 1,5. Крона щільна, компактная.

Плоди: Коричневі шишки 2-4 см
Хвоя: Хвоя коротка, жорстка, блискуча. Влітку світло-зеленого кольору, взимку – золотого.
Грунт: До грунту невимоглива, росте на будь-яких добре дренованих грунтах, від кислих до лужних.
Світло: Віддає перевагу сонячним місцям.
Волога: Стійка до посухи.
Морозостійкість: Морозостійка. USDA зона 3
Посадка: Посадка на сонячних місцях з добре дренованим грунтом. Необхідно дренаж із піска і щебню. Глибина посадки 0,8 – 1 м и более, коренева шийка – на рівні землі.
Догляд і захист: Розпушування необхідно при ущільненні грунту. Ріст пагонів можна уповільнити, а крону зробити більш густий шляхом обрізки частини річних приростів.
Призначення: Поодинокі і групові посадки, для кам’янистих садів, для альпійських гірок, для невеликих садів.

Посадка і догляд за сосною Вінтер Голд

Сосна Вінтер Голд – рослина невибаглива. Добре переносить умови міста. Менш вимоглива до світла, ніж сосна звичайна. Має широко розпростерту кореневу систему.

Вітростійка. Добре росте на піщаних і супіщаних грунтах. Гірські сосни ростуть на всіх помірно сухих (сухих) або вологих, навіть бідних поживними речовинами грунтах, від кислих до лужних, вважаючи за краще слабокислу. Якщо в грунті багато піску, то рекомендується додати глину. Рекомендовано грунтова суміш: дернова земля, пісок або глина (2: 1). Дренаж на важких грунтах обов’язковий, пісок або гравій, шаром 20 см.

Оптимальним часом для посадки сосни є весна (кінець квітня – початок травня) або осінь (кінець серпня – середина вересня). При посадці відстань між соснами великих сортів має бути не менше 4 м, для низькорослих – 1,5 м. Коренева шийка повинна бути на рівні землі. Тому при висаджуванні крупномірів кореневу шийку краще трохи підняти, щоб після усадки грунту вона виявилася на рівні землі. Після посадки рекомендовано замульчувати пристовбурні кола і рясно полити.

Хворобами і шкідниками сосна гірська не пошкоджується. Освіта товстої підстилки сприяє накопиченню гумусу і збереженню вологи. Переносить ущільнення грунту. Сосни посухостійкі. Сосна добре піддається формуванню. При скороченні річних пагонів формується більш густа щільна крона і сповільнюється її зростання. Молоді сосонки і декоративні форми з ніжною хвоєю можуть страждати від сонячних опіків. Їх можна захистити лапником, який видаляють в середині квітня.

Якщо у Вас залишились ще якісь питання або зацікавила дана рослина, Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією чи порадою. Наші консультанти з радістю дадуть відповідь на усі Ваші питання, а також з задоволенням проконсультують з питань озеленення. Номери телефонів вказані у розділі “Контакти“, а також шукайте нас у соц. мережах.

 

Оставить комментарий

*

*

Euro Plants