Садовий центр - розсадник

Консультації

Не знаєте як зробити своє подвір’я ошатним та стильним? “EUROPLANTS” допоможе. Працівники компанії точно знають, які рослини якнайкраще пасуватимуть Вашій присадибній ділянці.

Спеціалісти “EUROPLANTS” залюбки проконсультують клієнтів з питань озеленення. За потреби, кваліфікований персонал приїде на місце,проведе оцінку ґрунту, місцевості та порадить найкращий дизайн та проект. До того ж, перед початком основних робіт з ландшафтного дизайну, в деяких випадках, потрібно провести попередні підготовчі заходи, щоби з роками зелена зона не занепала.

Якщо на Вашій присадибній ділянці вже попрацювали ландшафтні дизайнери та виконали весь спектр завдань, але з часом рослини почали хворіти чи просто втратили свій вигляд, наші співробітники зможуть оглянути зелену зону і надати Вам інформацію, щодо стану насаджень та детальну консультацію з догляду за Вашою присадибною ділянкою, щоби рослини знову здобули привабливого вигляду.

Завдяки великому досвіду роботи із зеленими насадженнями, представники компанії “EUROPLANTS” володіють чималими знаннями, які дозволяють виконувати всі завдання досконало та проводити консультації з усунення помилок попередніх працівників, які займались упорядкуванням Вашої присадибної ділянки.

Ми консультуємо з наступних питань:
  • Дренаж
  • Полив
  • Освітлення
  • Планування території
  • Збір зливових вод
  • Доставка додаткового ґрунту
  • Розташування рослин на території
Це не повний перелік питань, за якими ми консультуємо наших клієнтів. Також, вивчивши ґрунт на вашій ділянці, ми можемо визначити чи є він сприятливим для зростання тих, чи інших типів насаджень. За потреби “EUROPLANTS” надасть необхідний посадковий матеріал, щоби Ви надалі не мали клопотів з рослинами, які висаджені на Вашому подвір’ї.

Щоби мати гарний сад, квітучі клумби чи просто ошатну присадибну ділянку необхідно користуватись лише послугами професіоналів, які не тільки підкажуть, як краще облаштувати територію, але й досконало втілять проект у життя. “EUROPLANTS” завжди до Ваших послуг.

Завітайте в наш садовий центр у будь-який зручний для Вас час. Ми завжди Вам раді!
+38 (050) 56 999 87

Euro Plants