Садовий центр - розсадник

Доставка

Сьогодні кожен бажає заощадити власний час. Саме тому ми пропонуємо Вам не витрачати його на покупки та організовуємо доставку декоративних рослин «до дверей». Вам лише необхідно обрати декоративні кущі та дерева на нашому сайті, після чого потрібно зателефонувати до нас та домовитись щодо доставки рослин додому чи на підприємство.

Якщо Ви бажаєте декоративні кущі купити у Чернівцях, для Вас ми організуємо доставку за максимально вигідними умовами. Якщо ж необхідне транспортування декоративних рослин в інші міста, ми обговоримо найоптимальніший спосіб перевезення і виконаємо замовлення якомога швидше без шкоди для обраних Вами рослин.У нас можна замовити саджанці дерев, не тільки декоративних, але й плодових. Ми пропонуємо Вам широкий асортимент й хвойних дерев.

Ми знаємо наскільки важливо не пошкодити куші та дерева під час транспортування, саме тому використовуємо спеціальне обладнання, щоби декоративні рослини для клумб милували Вас тривалий час. Садові та декоративні рослини ми транспортуємо з поясом навколо кореневої грудки та петлею навколо стовбура, також практикуємо й інший спосіб - за допомогою гачка для кореневої грудки.

Наш садовий центр постійно намагається якнайшвидше доставити замовлення клієнту, тому у нас оптимальні терміни. З часу створення заявки нам знадобиться від 1 доби, щоби замовлення опинилось у Вас.

Умови доставки рослин:

  • Вартість залежить від різновиду декоративних рослин та розміру
  • Вивантаження декоративних кущів та дерев відбувається лише після того, як клієнт переконається у їхній якості
  • Мінімальне замовлення - від 10 од.

Якщо Вас цікавить замовлення рослин у Чернівцях, тоді “EUROPLANTS” Вам у цьому допоможе.Таким чином, ви зможете купити декоративні рослини не виходячи з дому та заощадити власний час і використати його з користю для себе.

Завітайте в наш садовий центр у будь-який зручний для Вас час. Ми завжди Вам раді!
+38 (050) 56 999 87